[8-1]
Kedves gi! Ahhoz, hogy az anatmit/neuroanatmit alaposan meg tudd majd tanulni, termszetesen tisztban kell lenni az alapokkal, ehhez tnyleg nem rt tbngszni a kzpiskols biolgit, ha esetleg bizonytalannak rzed magad benne. Termszetesen csak az emberre vonatkoz rszeket nzd t! :) Nem emlkszem mr, mennyire foglalkozik a kzpiskols biolgia az idegrendszerrel, de azt mindenkppen javasolom ttanulmnyozsra, nekem azzal volt a legtbb nehzsgem.
Knyvet nem nagyon tudok ajnlani, mert nem tudom, mibl tantanak most anatmit s neuroanatmit a fiskoln. De szerintem brmilyen olyan knyv j, amely rtheten rja le a tudnivalkat (teht semmikppen ne valamilyen orvosi tanknyvvel prblkozz, flsleges ezzel tltened a nyarat). J kszldst! Gabi:) |
Szia!
Idn rettsgizek,februrban beadtam a jelentkezst konduktor szakra.Magyar s mell angol a vlasztott trgyam,biolgibl nem rettsgizek.Hasznos ha nyron tnzem a biosz knyveket,vagy flsleges mert az anatmia gyis kemnyebb?Van valami olyan anyag,knyv stb..amit tudnl ajnlani a nyrra olvasgatni,szeretnk mr most kicsit felkszlni.Elre is ksznm,dvzlettel: gi |
| Szia Mrti! gy tudom, hogy a mi alkalmassgink teljesen ugyanolyan, mint a tantkpzs alkalmassgi. De a Felvteli Tjkoztatban megvan rszletesen a kvetelmny elvileg. Ne haragudj, hogy nem tudok tbbet rla, de a felvteliben egyltaln nem vagyok benne.
Gabi |
Szia Gabi! Nagyon tetszik az oldalad, sok hasznos s rdekes infot talltam rajta, ksznm szpen!!
Konduktor szeretnk n is lenni, idn rettsgizem.
Hallottam, hogy kell alkalmassgit csinltatni. Szigorbbak az alkalmassgik egy "egyszer" tanrihoz viszonytva?
Szia, Mrti |
| Szia!
A segtsgedet (vagy mst is, aki elltogat ide) szeretnm krni. Egy nmet csald keres a nyri sznetre 3-4 (jlius 15 s augusztus 31. kztt). Egy azt hiszem 7 ves kisfival kellene foglalkozni ebben az idben intenzven.
Mr tbbszr jrt nlunk Budapestrl konduktor, de nem rgiben kivndorolt j-Zlandra.
A csald fizeti a repljegyet, nlunk lehet lakni, s persze radjat is fizetnek a foglalkozsrt, ami kb. napi 5-6 ra volt az elz konduktor esetben.
Ha valaki tud segteni az rjon nekem: [email protected]
Ksznm.
Pernyi Andrea |
| Szia!
A menben olvashatsz a Pet-mdszerrl, a "Konduktv pedaggia - a Pet-mdszer" alpontban. rdemes folyamatosan visszaltogatnod erre az oldalra, mert idrl-idre bvtem az informcikat. A Felsoktatsi Felvteli Tjkoztatban olvashatsz bvebben a felvteli kvetelmnyekrl. Ha brmi krdsed van, rj nyugodtan.:)
Gabi |
| Szia!
n is konduktornak kszlk. Mr nagyon sok mindent tudok rluk, Pl.: hogy mivel foglalkoznak stb. Szeretnm, ha elmondand, hogy mi is az a "Pet mdszer". Mi kell ahhoz, hogy egyltaln felvegyenek a Petbe?
|
[8-1]
|